SUPPORT    상담문의 공지사항 상담문의 포트폴리오

상담문의

Ο Ζεράρντ Πικέ σε συνέντευξη του τάχθηκε υπέρ της αλλαγής στον τρόπο π…

작성일24-10-16 19:38

본문

Ξάνθη Ξάνθη ΠΡΟΠΟ νομικό φροντιστήριο Επιστροφή στις προπονήσεις με προβλήματα για την Ξάνθη
νομικό φροντιστήριο Στις προπονήσεις επέστρεψαν χθες οι παίκτες της Ξάνθης, έπειτα από το ρεπό της......
AC6CD84C421E198D30D4417E856E96AF.jpg
Επιστροφή στις προπονήσεις με προβλήματα για την Ξάνθη νομικό φροντιστήριο Ατομικό πρόγραμμα για Βάλλα και Κομεσίδη




Στις προπονήσεις επέστρεψαν χθες οι παίκτες της Ξάνθης, Γενικές αρχές αστικού δικαίου έπειτα από το ρεπό της Κυριακής.



Ο Ράινερ Μάουρερ είδε για ακόμη μία μέρα μέρα τους Βάλλα και Κομεσίδη να συνεχίζουν το ατομικό πρόγραμμα και περιμένει τις επόμενες μέρες για να ξέρει το αν θα μπορεί να τους υπολογίζει για την αναμέτρηση της 12ης αγωνιστικής απέναντι στον Παναιτωλικό.



Ο «σίγουρος» στο απουσιολόγιο του γερμανού τεχνικού για το ματς απέναντι στην ομάδα του Αγρινίου είναι ο Χοσέμι, Online Νομικό Φροντιστήριο ο οποίος είχε αποβληθεί στην αναμέτρηση απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης.



Πηγή: Sport-fm.gr



νομικό φροντιστήριο Πικέ: γραπτοσ διαγωνισμοσ ασεπ «Ήμασταν σκλάβοι του τίκι-τάκα»

Ο Ζεράρντ Πικέ σε συνέντευξη του τάχθηκε υπέρ της αλλαγής στον τρόπο παιχνιδιού που προσπαθεί να φέρει στην Μπαρτσελόνα ο Τάτα Μαρτίνο, δηλώνοντας ότι η ομάδα ήταν σκλαβωμένη στο «τίκι-τάκα».

Ο Ζεράρντ Πικέ σε συνέντευξη του στον ιταλικό Τύπο τάχθηκε υπέρ της αλλαγής στον τρόπο παιχνιδιού που προσπαθεί να φέρει στην Μπαρτσελόνα ο Τάτα Μαρτίνο, ασεπ online δηλώνοντας ότι η ομάδα ήταν σκλαβωμένη στο «τίκι-τάκα».



«Τα τελευταία χρόνια είμαστε προπονητές μέσα από την ομάδα. Πριν τον Τίτο, καλύτερο φροντιστήριο για ασεπ τον Πεπ και είχαμε παραμείνει στον ίδιο τρόπο παιχνιδιού σαν να ήμασταν σκλαβωμένοι», Online Νομικό Φροντιστήριο τόνισε ο διεθνής Ισπανός τεχνικός αμυντικός και συνέχισε:



Διαβάστε περισσότερα εδώ
Φιγκερόα: "Να καταλήξουμε σε συμφωνία"


Ο Λουτσιάνο Φιγκερόα έφτασε στην Αθήνα για τις τελικές διαπραγματεύσεις με τον Παναθηναϊκό, νομικα φροντιστηρια εξ αποστασεως υπογραμμίζοντας ότι οι δύο πλευρές βρίσκονται πολύ κοντά στην ανανέωση της συνεργασίας τους.



Εφόσον επέλθει οριστική συμφωνία, Προετοιμασία online ο Αργεντινός επιθετικός θα περάσε από ιατρικές εξετάσεις και εάν υπάρξουν θετικά αποτελέσματα θα υπογράψει νέο συμβόλαιο.



"Από τη στιγμή που είμαι εδώ, σημαίνει ότι είμαστε κοντά. Η δική μου η πρόθεση, αλλά και της ομάδας, είναι να καταλήξουμε σε συμφωνία. Υπάρχουν βέβαια κάποια πράγματα να διευθετηθούν, αλλά για αυτό ήρθα. Το συντομότερο δυνατό θέλω να ξεκινήσω προπονήσεις, για να ενσωματωθώ στην ομάδα και να μπω στις υποχρεώσεις της. Δεν έχω μιλήσει με τον προπονητή. Έχω μιλήσει με κάποιους παίκτες και έχω πληροφορηθεί την κατάσταση της ομάδας. Δεν νιώθω σαν μεταγραφή, καθώς εδώ έπαιζα και πέρυσι. Ουσιαστικά συνεχίζω".




Διαβάστε ακόμη






νομικό φροντιστήριο
source: καλογιαννης φροντιστηριο http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/610086/epistrofi-stis-proponiseis-me-provlimata-gia-tin-xanthi/

νομικό φροντιστήριο…

등록된 댓글이 없습니다.