SUPPORT    상담문의 공지사항 상담문의 포트폴리오

상담문의

καριέρα καριέρα Σερβία Κατασκευη Ιστοσελιδας Σκέφτεται το μέλλον του …

작성일24-10-10 04:38

본문

Κατασκευη Ιστοσελιδας Μιλώντας σε Μέσα της Σερβίας ο Μάρκο Πάντελιτς, πωσ φτιαχνω ιστοσελιδα Βολος ο οποίος πρόσφατα βραβεύθηκε από τον Ολυμπιακό για την προσφορά του στο σύλλογο, αναφέρθηκε στα......
D965B46C19AE054B029C08E361AB532A.jpg
Σκέφτεται το μέλλον του ο Πάντελιτς Κατασκευη Ιστοσελιδας Θέλει να παραμείνει στο ποδόσφαιρο ο σέρβος βετεράνος




Μιλώντας σε Μέσα της Σερβίας ο Μάρκο Πάντελιτς, ο οποίος πρόσφατα βραβεύθηκε από τον Ολυμπιακό για την προσφορά του στο σύλλογο, αναφέρθηκε στα μελλοντικά σχέδιά του.



Ο πρώην ποδοσφαιριστής είναι αποφασισμένος να παραμείνει στο χώρο και να απασχοληθεί είτε ως αθλητικός διευθυντής σε κάποια ομάδα, είτε ως μάνατζερ.



«Η απόφαση να σταματήσω την καριέρα μου δεν ήταν εύκολη. Ήμουν παίκτης που λειτουργούσε πολύ με το συναίσθημα και αν δεν έβρισκα κάτι που με συγκινούσε, δεν υπήρχε νόημα. Το καλοκαίρι το πέρασα στο Βελιγράδι, σπουδάζοντας μάνατζερ. Τώρα είμαι έτοιμος για να βρω μια νέα δουλειά. Θα ήθελα πολύ να γίνω μάνατζερ ή αθλητικός διευθυντής. Αυτός είναι ο στόχος μου», τόνισε ο Πάντελιτς.



Πηγή: Sport-fm.gr



Κατασκευη Ιστοσελιδας Κατασκευη Ιστοσελιδας Συμφώνησε για ανανέωση ο Ρονάλντο!

Παίκτης της Ρεάλ Μαδρίτης μέχρι το 2018 θα παραμείνει ο Κριστιάνο Ρονάλντο, καθώς όπως αναφέρει η «As», ο μάνατζέρ του Ζόρζε Μέντες, συναντήθηκε με τον πρόεδρο, Φλορεντίνο Πέρεθ και συμφώνησαν.

Η ισπανική Εφημερίδα, αποκαλύπ ΤΕΙ την είδηση που ξεδιαλύνει οριστικά το τοπίο της παραμονής του Πορτογάλου σούπερ σταρ στο «Μπερναμπέου», συνδυάζοντας μάλιστα την συνάντηση του μάνατζέρ του με τον ισχυρό άνδρα της « βασίλισσας» και με τις δηλώσεις του «CR7» σε ραδιοφωνικό σταθμό της Πορτογαλίας.



«Φυσικά και απολαμβάνω το ποδόσφαιρο στη Μαδρίτη. Βρίσκομαι 4 χρόνια στο σύλλογο, κατασκευη ιστοσελιδασ με wordpress οπότε θα ήθελα να συνεχίσω», κατασκευή ιστοσελίδων στην αθηνα ήταν επ’ ακριβώς τα λόγια του.



Διαβάστε περισσότερα στο sport-fm.gr Κατασκευη Ιστοσελιδας «Ξήλωσαν» αυθαίρετες κατασκευές από μαγαζί στο Κολωνάκι

Σε επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας...

Αυθαίρετες κατασκευές από επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας, κατασκευή ιστοσελίδας joomla απομάκρυνε το πρωί συνεργείο του δήμου Αθηναίων.



Τα μικτά κλιμάκια του δήμου Αθηναίων (δ/νσεις κα πολεοδομίαπολεοδομίας και Πρασίνου) πραγματοποιούν ελέγχους για πολεοδομικές παραβάσεις και αυθαίρετες κατασκευές σε επιχειρήσεις της Αθήνας.



Οι έλεγχοι ξεκίνησαν το καλοκαίρι από την πλατεία του Αγ. Θωμά στην περιοχή Γουδή και μέχρι στιγμής έχουν ελεγχθεί η πλατεία Βάθη, το Μεταξουργείο, το Γκάζι, η πλατεία Αγ. Ανδρέα, η Λαμπρινή και η οδός Διονυσίου Αρεοπαγίτου.

Κατασκευη Ιστοσελιδας
source: http://www.newsbeast.domains gr/sports/arthro/608039/skeftetai-to-mellon-tou-o-padelits/

Κατασκευη Ιστοσελιδας…

등록된 댓글이 없습니다.