SUPPORT    상담문의 공지사항 상담문의 포트폴리오

상담문의

ζωή Δούκισσα Νομικού ζωή Βόλος Ντορέττα Παπαδημητρίου στο «Όλα τρέλα»:…

작성일24-10-06 07:11

본문

Βόλος «Αν ο άνθρωπος δεν είναι παντρεμένος, Custom λογισμικο Βόλος: Κοινωνικά Δίκτυα Βόλος: Κατασκευή ιστοσελίδας Βόλος: Κατασκευή ιστοσελίδων Κατασκευή ιστοσελίδων για Ορθοδοντικός Βόλος για Καρδιολόγος Βόλος Τύπος Περιεχομένου Κοινωνικα δικτυα κατηγοριες Πλήρης Προσαρμογή αν σου αρέσει κάποιος όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία»
..."
58209C58CEFA5F4C68A8E84EA4DBA810.jpg
Ντορέττα Παπαδημητρίου στο «Όλα τρέλα»: «Προτιμώ τον άντρα με κουσούρι…» Αμαλιάδα Βόλος

«Αν ο άνθρωπος δεν είναι παντρεμένος, αν σου αρέσει κάποιος όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία»

Απέναντι από τον Θέμο Αναστασιάδη, τον Βαγγέλη Περρή και τη Δούκισσα Νομικού ήταν το βράδυ της Τρίτης η Ντορέττα Παπαδημητρίου, η οποία μίλησε μεταξύ άλλων και για την προσωπική της ζωή.

 

«Με ποιον να βγω φωτογραφία βρε παιδιά; Αυτή τη στιγμή που μιλάμε, δηλαδή, με ποιον να βγω; Πάντως δεν πιστεύω ότι με φοβούνται οι άντρες. Ίσα - ίσα που λέω ότι αν θέλει ένας άντρας, δεν φοβάται τίποτα», είπε η ηθοποιός απαντώντας σε ερώτηση σχετική με το γιατί δεν προβάλλουν τα περιοδικά φωτογραφίες από την προσωπική της ζωή.

 

Όσο για το τι πρέπει να έχει ένας άντρας για να της αρέσει; «Αν ο άνθρωπος δεν είναι παντρεμένος, αν σου αρέσει κάποιος όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία. Δεν υπάρχει στάνταρ, βέβαια, για το πώς τον θέλω. Είναι θέμα χημείας! Εμένα γενικότερα μου αρέσουν οι άντρες που έχουν μια παραξενιά, μια βλάβη, ένα κουσούρι…».

 

Στη συνέχεια της εκπομπής προβλήθηκε και ένα συλλεκτικό βίντεο με τη Ντορέττα Παπαδημητρίου σε γυμναστικές επιδείξεις σε ηλικία 13 ετών.
Βόλος Βόλος Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

등록된 댓글이 없습니다.