SUPPORT    상담문의 공지사항 상담문의 포트폴리오

상담문의

Google γάμος URL προώθηση ιστοσελίδων Courtney Stodden: Γιατί η σεξοβό…

작성일24-10-05 07:57

본문

προώθηση σχεδίαση ιστοσελίδων Βολος «Δεν διαφημιση στο google Βολος μπορούσα να παραλείψω τις επιθυμίες μου και ήθελα σχεδιασμος προώθηση seo Βολος λογοτυπου σχεδιασμόσ ιστοσελίδασ Βολος τιμες Βολος να αγκαλιάσω την ανεξαρτησία seo για eshop Βολος και την πρώτη σελίδα google Βολος ελευθερία μου», λογοτυπα κατασκευή website Βολος εταιρειων Βολος αποκάλυψε η αισθησιακή ξανθιά..."
AE13DA17A6C4FD832C49BE447405DF41.jpg
Courtney Stodden: Γιατί η σεξοβόμβα χώρισε τον 53χρονο Doug Hutchison; προώθηση ιστοσελίδων

«Δεν μπορούσα να παραλείψω τις επιθυμίες μου και ήθελα να αγκαλιάσω την ανεξαρτησία και την ελευθερία μου», αποκάλυψε η αισθησιακή ξανθιά

Πραγματικά, δεν αποτελεί έκπληξη το γεγονός ότι η Courtney Stodden σε συνέντευξή της υποστήριξε πως χώρισε με τον 53χρονο σύζυγό της, τον ηθοποιό Doug Hutchison, λόγω της ηλικίας της.



Η 19χρονη Αμερικανίδα τηλεπερσόνα και ο ηθοποιός ήταν παντρεμένη εδώ και τρία χρόνια και αν και το διαζύγιο «έχει διαλύσει» ψυχολογικά τον Doug, η Courtney δηλώνει πως ήταν μία απόφαση μονόδρομος. 



Ο χωρισμός του ζευγαριού ήρθε μόλις δύο μήνες μετά τη συμμετοχή της Courtney στο βρετανικό ριάλιτι σόου «Big Brother» για διάσημους, όπου η νεαρή διασκέδασε με την ψυχή της και βρέθηκε για πρώτη φορά στα φώτα της δημοσιότητας, μακριά από τον σύζυγό της. Η ίδια είπε πως εκεί συνειδητοποίησε ότι ο γάμος τους ήταν καταδικασμένος.



«Δεν μπορούσα να παραλείψω τις επιθυμίες μου και ήθελα να αγκαλιάσω την ανεξαρτησία και την ελευθερία μου», αποκάλυψε η αισθησιακή ξανθιά.



Και παρόλο που ο 53χρονος πρώην σύζυγός της είναι στα... πατώματα, εκείνη είπε: «Αισθάνομαι καλά. Προφανώς, οποιοσδήποτε χωρισμός προκαλεί άγχος, αλλά αισθάνομαι καλά».



Όταν ρωτήθηκε τι πήγε στραβά και χώρισαν απάντησε: « Η ηλικία μου, προφανώς», ενώ κλαίγοντας αρνήθηκε ότι όλα έγιναν για τη δημοσιότητα...



courtney-stodden-1.jpg



courtney-stodden-2.jpg



courtney-stodden-3.jpg



courtney-stodden-4.jpg



courtney-stodden-5.jpg



προώθηση ιστοσελίδων προώθηση ιστοσ

등록된 댓글이 없습니다.